Özdilek: Hiçbir rakipten çekinmiyoruz

​B.B Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, hiçbir rakipten çekinmediklerini pazartesi günü de İstanbul’da puan ya da puanlar almak için mücadele edeceklerini söyledi.

Devamı...

​Erzurum’da Binbir Hatim başladı

Erzurum’u doğal afetlerden korumak için Pir Ali Baba tarafından yaklaşık 500 yıl önce başlatılan ‘Binbir Hatim’ geleneğine bu yıl da devam edildi.

Devamı...

ETB’den üyelerine indirim jesti

ETB “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” çerçevesinde başlatılan indirim kampanyasına üyeleriyle birlikte destek vermeye devam ediyor.

Devamı...

​Büyükşehir’den kültür hizmeti: Erzurum kitaplığı

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında Erzurum ile ilgili yazılan kitaplar Erzurum Kitaplığı kapsamında tek bir çatı altında toplandı.

Devamı...

Erzurumlu Hafız Dünya ikincisi

Tunus'ta düzenlenen Kur'an Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'nda Erzurum’u temsil eden Solakzade Camii İmam Hatibi Ali Turhan Dünya ikincisi oldu.

Devamı...

​İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı Erzurum'da

İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, İçişleri Bakanlığınca başlatılan İZDES Projesi çerçevesinde yürütülen çalışmaları incelemek üzere Erzurum’a geldi.

Devamı...

​Günde 3 saat 34 dakika Tv izliyoruz

Nisan-Mayıs aylarını kapsayan dönemde 26 ilden 15 yaş ve üzeri 2 bin 600 kişi ile hazırlanan rapora göre, Türkiye’nin günde ortalama 3 saat 34 dakika televizyon…

Devamı...

Gençlik Meclisi’nden “İletişim” semineri

​Erzurum Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin düzenlediği Etkili İletişim Semineri Öğrenciler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Devamı...

​Kümelenme modeli rekabeti artıracak

Erzurum Kırmızı Et Yönetim Kurulu Toplantısı; Sektör Temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yetkilileri ile Sivil Toplum Örgütü Başkanları’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Devamı...

Vali Memiş: Hizmet bizim görevimiz

​Erzurum Valisi Okay Memiş, ilçe gezilerine başladı. İlk olarak Karayazı ilçesine giden Vali Okay Memiş’i Karayazı Kaymakamı Eyyup Özdemir ve kurum müdürleri karşıladı.

Devamı...
Frontpage Slideshow (version 1.7.2) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks