​Vali Memiş: Et ve süt markalaşmalı

Vali Memiş, “Erzurum olarak yılda en az 100 bin turist hedefimizi yakalamalıyız. Özellikle Erzurum’un Et ve Süt’ünü bir marka haline getirmeliyiz.

Devamı...

Afrin Şehidi Öznütepe dualarla uğurlandı

Afrin bölgesinde şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Umut Öznütepe, memleketi Erzurum'da gözyaşları ve dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı...

​ETSO, Bölge Kariyer Fuarı'na destek verecek

Bölgesel kariyer etkinliklerinden birisi olan, ‘2019-Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DKF’19), Erzurum Teknik Üniversitesi’nin (ETÜ) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Devamı...

Oral: İran bizim için kardeş bir ülke

​İran İslam Cumhuriyeti Erzurum Başkonsolosu Dr. Sajad Soltanzadeh, Erzurum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Oral’ı makamında ziyaret etti.

Devamı...

​MHK'da görev dağılımı yapıldı

Merkez Hakem Kurulu, 18.02.2019 Pazartesi günü Limak Eurasia Kavacık Otel'de yaptığı ilk toplantısında görev dağılımı yaptı.

Devamı...

Riskli binalarla ilgili 81 ile genelge

​Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum imzasıyla, en riskli alanların 3 ay içinde Bakanlığa bildirilmesi gerektiğiyle ilgili 81 ile genelge gönderildi.

Devamı...

KUDAKA’dan Turizm Tanıtım Etkinliği

KUDAKA İran ve Türkmenistan’da faaliyet gösteren seyahat acentaları ve basın mensuplarından oluşan 18 kişilik heyete yönelik turizm tanıtım etkinliği düzenliyor.

Devamı...

Şehit Öznütepe’nin naaşı Erzurum’da

Afrin’de mevzi değişimi sırasında yaralanarak kaldırıldığı Afrin Devlet Hastanesinde şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Umut Öznütepe’nin naaşı memleketi Erzurum’a getirildi.

Devamı...

Uçar: Halkımızın hizmetkârı olacağız

AK Parti Yakutiye Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Uçar, ilçede sıkmadık el, ulaşmadık esnaf bırakmamak için hummalı bir çalışma yapıyor.

Devamı...

Sekmen: "Şimdi zirveye çıkma vakti"

​Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 31 Mart yerel seçimleri için resmi adaylık başvurusunu Erzurum İl Seçim Kurulu’na yaptı.

Devamı...
Frontpage Slideshow (version 1.7.2) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks